Slide 1
Chata Leśna Polana

Północna Polska. Warmia i Mazury.
Odkryj kameralną agroturystykę na urokliwym pojezierzu brodnickim.
Idealne miejsce na oderwanie się od codzienności i zgiełku miasta.
Spędzenie czasu z bliskimi Ci osobami w otoczeniu pięknej natury.
Znajdujemy się u stóp Brodnickiego Parku Krajobrazowego,
krainie ponad 100 malowniczych jezior, lasów, łąk, dzikiego ptactwa i zwierzyny.

Mamy dla Was dwa całoroczne, komfortowe domki oraz serwujemy pyszne i pożywne śniadania.

To bezpieczna przystań, gdzie czas się zatrzymał i stres zostaje za drzwiami. To oaza spokoju, w której odpoczniesz od codzienności i napełnisz baterie na długi czas. Odwiedzając nas, zaznasz wreszcie wytchnienia od miejskiego zgiełku i hałasu, niezależnie od pory roku.

Na terenie chaty czeka na Ciebie wiele atrakcji, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Dzieci będą zachwycone naszą ogromną trampoliną, huśtawkami oraz zjeżdżalnią, a dla całej rodziny przygotowaliśmy wiele gier i zabaw, takich jak badminton, piłka nożna, do siatkówki, rzutki czy gry planszowe, a także rowery.

Czekają tu na Ciebie nie tylko wspaniałe krajobrazy, ale także możliwość aktywnego spędzenia czasu, wycieczki rowerowe, leśne ścieżki edukacyjne, rezerwaty przyrody, choć dla Gości którym zamarzy się nicnierobienie znajdzie się miejsce na hamaku pośród drzew. 

W pobliżu znajdują się również liczne jeziora, w których można popływać, łowić ryby czy po prostu odpocząć na plaży.

Nasza altana grillowa to doskonałe miejsce na relaks, wspólne posiłki i rozmowy. Zapraszamy na wspaniałe wakacje w Chacie Leśna Polana, gdzie dbamy o każdy detal, by Twój pobyt był niezapomniany!

POWRÓT  ZOBACZ NASZE DOMKI