Slide 1
Chata Leśna Polana

Północna Polska. Warmia i Mazury.
Odkryj kameralną agroturystykę na urokliwym pojezierzu brodnickim.
Idealne miejsce na oderwanie się od codzienności i zgiełku miasta.
Spędzenie czasu z bliskimi Ci osobami w otoczeniu pięknej natury.
Znajdujemy się u stóp Brodnickiego Parku Krajobrazowego,
krainie ponad 100 malowniczych jezior, lasów, łąk, dzikiego ptactwa i zwierzyny.

Zapraszamy do naszego wspaniałego miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Nasza okolica pełna jest atrakcji, które zachwycą każdego. Kurza Góra - największy ośrodek narciarski w północnej Polsce, oferujący niezapomniane wrażenia na stoku. Brodnicki Park Krajobrazowy - idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku, z mnóstwem ścieżek rowerowych, pięknymi jeziorami, lasami i czystym powietrzem.

Łowisko - to zarybiony staw dla wędkarzy, złowicie tu węgorze, liny, płocie, karpie czy tołpygi.

Winnica Sztolcman - zaprasza na zwiedzanie i degustację wspaniałych win. Rozlewisko - to ostoja ptactwa, gdzie każdy miłośnik przyrody znajdzie coś dla siebie. Stajnia Okser - doskonałe miejsce dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców, oferująca jazdę w terenie. Mnóstwo jezior i plaż - idealne miejsce dla miłośników kąpieli i wodnych atrakcji.

Spływy kajakowe Drwęcą - dla miłośników wodnych wrażeń, zapewniające niezapomniane przeżycia. Możliwość zwiedzania bunkrów militarnych z czasów II wojny światowej, Strzelnica Tylice - dla miłośników sportów strzeleckich. Rodzinne Centrum Rozrywkowo - Sportowe - idealne na niepogodę, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Zamek Biskupów Chełmińskich - idealne miejsce dla miłośników historii i kultury, gdzie można poczuć klimat dawnych czasów. Basen Sportowo - Rekreacyjny - doskonałe miejsce na relaks i zabawę dla całej rodziny. Zamek w Golubiu Dobrzyniu i Malborku - jedne z najpiękniejszych zabytków w Polsce. Skansen w Sierpcu oraz piękna Starówka w Toruniu - to miejsca, które każdy powinien odwiedzić.

Tężnie w Ciechocinku - to unikatowa na skalę Europy konstrukcja drewniana do odparowywania wody z solanki tworząca lecznicze inhalatorium.

Nie czekaj! Przyjdź i odkryj naszą wspaniałą okolicę pełną atrakcji. Gwarantujemy, że nikt nie będzie się tu nudził!

Slide46.jpg
Slide47.jpg
Slide48.jpg
Slide49.jpg
Slide50.jpg
Slide57.jpg
Slide56.jpg
Slide55.jpg
Slide53.jpg
Slide52.jpg
Slide51.jpg
Slide58.jpg
Slide59.jpg
Slide60.jpg
Slide61.jpg
Slide62.jpg
Slide63.jpg
Slide64.jpg
Slide65.jpg
Slide66.jpg
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

 

POWRÓT      GALERIA